Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Érdemes-e ultrahangos rovarirt...

Babzsák76 kérdése:

Érdemes-e ultrahangos rovarirtót beszerezni ágyi poloska ellen? Vajon elriasztja őket?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
ezekről az ultrahangos riasztókról már sokszor hallottam hogy nem működnek van ilyen szúnyog riasztó is az se ér semmit
2010. okt. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az ágyi poloska ellen egyetlen biztos ellenszer van, megbízható hivatásos rovarírtó! Bolti csodaszerek semmit nem érnek. Tapasztalat!
2010. nov. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

csatlakozom az előttem szólóhoz, sajnos szintén saját tapasztalat, hogy a házilagos próbálkozások nem hogy nem olcsóbbak összességében, még költségesebbek is, mert sokféle módszerrel, nagymennyiségben kell próbálkoznia az embernek, mire belátja, hogy esélytelen a dögökkel szemben... és akkor még nem beszéltünk a pszichés terhelésről, illetve a fizikairól (nem alvás, állandó készenlét, szüntelen vakaródzás, stb), rámegy az embernek rengeteg ideje és energiája, az idegei cafatokban lógnak, mire rájön, hogy mégiscsak profi szakembert hív, és végül azt is kifizeti, de minimum kétszer, mert a rengeteg eltelt idő alatt négyzetesen nőtt a paraziták száma, így egy irtás már nem is lesz hatásos, nagy valószínűséggel...


a 3.-at csak azért nem említem (pedig az is kell ilyenkor többnyire már), mert az a legtöbb irtócégnél ingyenes, garanciában megcsinálják; jah, és ugye a tortúra se elhanyagolható, ami egy teljes lakásra kiterjedő irtásssal jár, össze kell pakolni újra és újra, méregfelhőben létezni, mert elmenni utánna (a kötelező 2-3 órán kívül) nem tanácsos otthonról, mert ott kell élni csaliként az irtások után is, stb...


szumma szummárum, a józan észnevében én azt mondom, ne próbálkozzon házilagosan senki, ez esetben azonnal hívjon szakembert, és akkor jó eséllyel megússza egyetlen lepermetezéssel, egyszeri költséggel, mert a szabadon vehető szerek is elég drágák, sok kell belőlük, és végül úgyis marad a profi irtás, de az már nem lesz elegendő egyetlen alkalommal, ha nagyon fertőzőtt már a lakás...


// mindenki gondolja át: egyetlen nőstény poloska 5 azaz öt petét rak le naponta!!! az nem kevés, gyorsan megszaporodik így a számuk, mintegy láthatatlanul, mert előjönni csak akkor szoktak, ha már sokan vannak, és új kolóniákat akarnak létrehozni - na ilyenkor federítik a terepet, és sétafikálnak szabadon, akár nappal is, de az már nagyon nagy fertőzöttség jele!

2014. jún. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!