Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Reggelente a fürdőszobában...

Reggelente a fürdőszobában szárnyas hangyák jelennek meg, de már elpusztulva. Mit gondoltok, miért?

Figyelt kérdés

Mostanában reggelente elpusztult szárnyas hangyákat találunk a fürdőszobában.

Természetesen örülünk, hogy már "elpusztulva" jelennek meg, de mégis mitől van ez?

Miért jönnek elő és miért van mind megpusztulva?


2016. jún. 25. 09:04
 1/5 anonim válasza:
23%
Szeretnek a fürdőszobátokban meghalni. Ez egy nagyon aranyos gesztus a szárnyas hangyáktól, hogy épp benneteket Tisztelnek meg azzal, hogy hozzátok mennek meghalni. Mikor az aggastyán korú hangyák érzik, hogy közel a vég, bemennek a fürdőszobátokba, s ott lépnek be a túlvilágra, ahol az örök világosság fényeskedik nékik. :D
2016. jún. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez a meleg, párás idő készteti őket a kirajzása.

[link]

2016. jún. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Titusztitusz ***** válasza:
A hangyák életében ilyenkor van a párzási szezon...És a rajzás...Viszont miután a hím szárnyas hangyák megtermékenyítették a nőstényeket,utána elpusztulnak kis idő múlva, a nőstények meg valszeg azért pusztultak el a fürdőszobádban, mivel egy SZŰK TÉRBEN rajzott ki a sok hangya, és vagy szomjan haltak a mostani meleg hőségben, vagy a sok nőstény hangya egymásnak esett és halálra szurkálta, meg harapta egymást...
2016. jún. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálumk akkor volt ilyen mikor egyszer talaj fertőtlenítőt szórtam ki nekik, elkezdték behordani a járataikba aztán vagy két hét csönd következett, utána kirajzott a rengeteg hangya és elpusztultak.
2016. jún. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valoszinu pokod is van.

Nekem ugyan sima hangyáim voltak én is arra lettem figyelmes hogy "tömegsír", benéztem a szegő mögé ott is tetemek és egy pok húzodott gyorsan bentebb.szoval a pok nyirja ki őket

2016. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!