Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mi lehet a padláson?

Mi lehet a padláson?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nézegettem már rengeteg fórumot, de fogalmam sincs mi lehet a padlásunkon. Régóta ott van valami. Néhányszor egy dobbanást lehet hallani, a hallottak alapján kisebb súly dobbanthat. (Próbáltam elmagyarázni ,hogy a dobbanás nem olyan, mintha ember dobbantana egyet a lábával) tehát. Általában éjjel, de nappal is néha hallani. Egy dobbantás hangot. Csak egyet. Nem tudom mi lehet ez, padlás minden zugából úgy éjszaka általában. A dobbantások között van időeltérée, és mindig csak egyet lehet hallani belőle. Nem tudjuk milyen állat lehet. Rég voltam a padláson, szüleim azt mondták, ürülék nincs, folttal még nem találkoztak. A padlásunkon sok a doboz. Nem tudom mi lehet az. Ti tudjátok? Tapasztaltatok ilyet? Mivel lehet ezt távoltartani? Előre is köszöm a segítséget.

2016. aug. 1. 01:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Barmilyen allat lehet, de en pl nyest-felere gondolnek, amikor be- vagy kiugrik. Nem tudom, az orszag melyik feleben elsz, faluban/varosban, de en itt neznek korul

[link]

es olyan keszuleket vennek, ami tobb allat ellen is jo (egyuttal tavoltartana az egereket is vagy a patkanyokat stb.)

2016. aug. 1. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szabó Éva Györgyi ***** válasza:

Ugyan ezt hallom én is éjszakánként.

Nyestcsapda lenne a megoldás, mert elűzni nem lehet őket.

Nagyon drága 15-20 ezer forint. Ha nincs rá pénzed, keress meg egy vadásztársaságot, talán ők tudnak kölcsön adni csapdát.

Az ürülékük jellegzetes, mivel nem olyan mint a patkányé.


[link]

2016. szept. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szabó Éva Györgyi ***** válasza:
Most olvasom, hogy kutyaszőrrel talán el lehet űzni ezeket a haszontalan ragadozókat.
2016. szept. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!