Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Pest tech gél csótányokra?

Pest tech gél csótányokra?

Figyelt kérdés
Olvastam itt gyk-n, hogy hatásos szer csótányok ellen. A helyzet az, hogy 9 hónapja lakunk itt és az elmúlt 2 hétben 2db betolakodóval találkoztam este a wc-ből slisszolt kifelé a bejárati ajtó irányába. Ahol 2 van, ott van több is, tudom. A géllel kapcsolatban kérdezném, hogy ez ártalmas emberre? Van két kicsi gyerekem és 20 hetes terhes vagyok. Nyilván nem szeretnék ártani magunknak. Iszonyat igénytelen szomszédaim vannak, ha ők nem irtatnak, attól én még távol tudom tartani ezeket ezzel a módszerrel? A mai napon 2 céget is hívtam, az egyik nem vállal magánszemélyeknek, a másik csak permetezéssel foglalkozik, mert szerinte a gél hatástalan... Kötelessége tenni az ügyben bármit is a közös képviselőnek? Ha igen, de mégsem teszi, hova fordulhatok?
2016. aug. 15. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én most rendeltem ilyen gélt, meglátjuk hogyan válik be.
2017. ápr. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Péterbbbbbb válasza:
Bevált a pest tech gél?
2018. nov. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tökéletesen, azóta semmi nyomuk.
2018. nov. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!