Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ágyi poloskám van, hogy...

Ágyi poloskám van, hogy szabadulhatok meg tőle?

Figyelt kérdés
Több mint egy hónapja költöztünk el otthonról egy eddigi lakóhelyünktől távoli városba, konkrétan Mosonmagyaróvárra dolgozni és sajnos az a tragédia ért minket, hogy a munkaközvetítőnk által intézett munkás szállás szobája, amibe kerültünk, tele volt ágyi poloskákkal. Csak egy héttel később derült ki, amikorra már összecsipkedtek, hogy ebben a szobában már korábban is volt ezekkel probléma, csak b*sztak szólni róla. Egy hónap után végre hajlandóak voltak átköltöztetni minket egy másik szállóra, de sajnos belemásztak a ruhánkba, táskánkba és áthoztunk néhányat (remélhetőleg csak néhányat) ide. Így még mindig csipkednek és szeretnénk végre megszabadulni tőlük. Három hete vagyunk itt, azóta csak nem szaporodtak el annyira, így mit javasolnának, azok akiknek már volt hasonló problémájuk? Nektek mi vált be, mitől tűntek el végleg, és legfőképp, hol tudok beszerezni irtószereket? Mivel egy ilyen szálláson nem akarom, hogy kiderüljön, hogy mi hoztunk ide kártevőket, enélkül szeretném eltüntetni őket, így nem hívhatok szakembert, az rögtön kiderülne. Milyen boltokban kaphatóak ilyen szerek, vagy csak online és szakembertől tudok venni? Kerestem már nagy áruházakban meg nézegettem az üzleteket az utcán, de semmi olyasmit nem láttam, ahol árulnának ilyesmit. Nem akarom, hogy itt is úgy elszaporodjanak, ráadásul miattam, mint a másik szállón.

2016. aug. 18. 00:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal szólj szakembereknek, és kezdjék meg az irtást. (Lehet, hogy már így is késő lesz).

Házi praktikák itt nem működnek sajnos, még a szakmabelieknek is nehéz dolga van, ha hosszútávú hatást szeretnénk.

Talán már így is késő, mert néhány hét alatt tartósan megtelepednek az új helyen! Utána már csak hidegköddel lehet eredményt elérni, és azt is többször kell ismételni, ami nagy költség!

2016. aug. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!