Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hatásos vadriasztót tudtok...

Hatásos vadriasztót tudtok ajánlani? Az alábbiakról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Vaddisznó és őz ellen kellene, mert kitúrnak és lerágnak minden növényt. Már néztem és kettő ígéreteset találtam, az Anti-Bissan nevű folyékony oldatot és a Vadóc tasakos vadriasztót.

Az Anti-Bissan jobbnak tűnik.

Használnak ezek egyáltalán valamit pl egy eső után?


2017. ápr. 23. 20:43
1 2
 11/12 Ati641 válasza:
100%

Csak azt tudom leírni, milyet ne vegyetek.

Körülbelül egy hónapja kipróbáltam egy ultrahangos vadriasztót.

[link]


A gyártó büszkén hírdeti, hogy magyar gyártmány a vadalarm és ezzel is támogatjuk a magyar gazdaságot, ennek ellenére a vásárlásról számlát nem kaptam azóta sem.

A vadkárok nem szűntek meg, ráadásul a hatósugarában pár méterre egy őzbak vígan legelészett a szemem láttára.


El is döntöttem visszaküldom és élek a 14 nap elállási jogommal. Hívogattam az ügyfélszolgálatukat, amit napokig nem értem el, majd egyszer csak egy lekoptatós sms-t kaptam. Közben persze a hírlevelük folyamatosan érkezett.


Pár nappal később mire behoztam a telekről tönkre is ment a készülék, ki-be kapcsoló gombra meg sem moccant.


Mivel az ügyfélszolgálatot nem értem el, a cég címére küldtem a sértetlen készüléket, és írtam nekik, hogy élnék az elállási jogommal, amit ők a honlapjukon, mint 14 napos pénzvisszafizetési garanciaként hirdetnek.


Erre egy flegma, kioktató levelet kaptam két hete már, ahelyett, hogy a silány termékükkel próbáltak volana valamelyest kárpótólni.


Így a sok ígéret és a remek marketing mellett nincs más lehetőségem, a Vadalarmmal csak a fogyasztóvédelemhez fordulhatok.

2017. máj. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Pintér László válasza:
Nem számolt be a tapasztalatáról, pedig Engem nagyon érdekelne!
2021. márc. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!