Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Csótányok a szobámban. Mit...

Csótányok a szobámban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig este jönnek elő. Ma már kiporszívoztam a szobámat, kipróbáltam a forró vizes ecetes citromlés löttyöt és azzal fújkáltam be szinte mindenhol és lisztet is raktam ki, de az előbb megint láttam kettőt. Valami házi praktika ami másnak is bevált? Köszönöm előre is.
2017. jún. 8. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Házi praktika nem lesz hatásos. Hívj rovarirtót.
2017. jún. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ès rovarirtást az első után èrdemes ismètelni bizonyos időközönkènt. Ha társasházban laksz, akkor az ÖSSZES lakóval összefogva, mindenhol kell irtani, mert ha csak nálad jár az irtó, akkor azzal csak átzavarod a csótányokat a szomszèdba, idővel meg visszapofátlankodnak.

Vagy mèg működik a ház porig ègetèse. :) Jó, csak vicceltem, de nem akármièrt mondják, hogy a csótány mèg az atomháborút is túlèli.

2017. jún. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, ha társasházban laksz, akkor egyedül felesleges belekezdened. Jelezd a közösképviselőnél, hogy az egész házat rovartalanítsák.
2017. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A házi praktikákat felejtsd el mert nem érdek semmit se.

Próbálkozz a következőkkel:

- BioStop csótánycsapda

- Foval csótányirtó gél

- Biokill Pumpás Rovarölõ


Ha nagyon el vannak szaporodva akkor szakembert kell hívni.

2017. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
A szoba méretétől függően 1-3 liter benzint használva gyújtsd fel a szobádat és költözz külföldre.
2017. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A csótányok képesek túlélni egy atombombát, szerinted megijednek az ecetes citromlétől?

De komolyra fordítva a szót, mamám lakásában voltak. Lehet venni csótány csapdát, neki bevált.

2017. jún. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én a 100 forintos boltbol vettem ilyen csotány irtó spayt. Nekem bevált 750ft volt, ahol befujom oda nem mennek a csotányok többet. Esetleg ha meglátom közvetlen a csotányokat fujom le vele. A másik házi praktika amit használok, ezt próbáld ki. Cukrot és a szodabikarbonát összekeverem,szobabikarbona csapda vagy 8-10 csotányt kinyirt idáig. :D A Cukor vonza oda a utálatos izéket. Na de visszont még ha döglötnek is látszik verj rá egy nagyot a papuccsal :D Biztos ami biztos, kajak láttam egy csotányt a hátán feküdni, azt hittem megdölgöt ráfujjom biztonság kedvéért a csotány írtó sprayt nem elkezd még mozogni! :D szívos férgek az biztos! :D
2017. jún. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ja én vagyok megint, pár csotányt el tudsz intézni a szodabikarbonás csapdával de a ki írtáshoz szerintem kevés! Én 1 hete kezdtem el komolyabban írtani őket, de mindig találok napi 2-őt legalább. Nehéz velük bírni, szívós férgek az fix.
2017. jún. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!