Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Lehetséges hogy haza hoztam...

Klau.klaudia kérdése:

Lehetséges hogy haza hoztam ágy poloskát?

Figyelt kérdés
A baratoméknal aludtam és össze csipet valami kiderült hogy ágy poloska. Most már ithon vagyok de már anyira parázok hogy vakarodzok este és mindenhol kerestem de nem láttam egyet sem semmi jelét sem. Lehetséges hogy ruhaval haza hoztam?
2017. szept. 4. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet.
2017. szept. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Éppenséggel haza lehet hozni ruhával, retiküllel, táskával. Majd napok, hetek múlva derül ki, hogy ez megtörtént e.

A fő kérdés, hogy a barátod miért nem mesélt neked róla, hogy ágyi poloska van náluk és ne aludjatok inkább ott?

Elhiszem, hogy ezzel nem dicsekszik senki, de én is elmondtam a barátomnak, hogy fejtetűt kaptam a gyerekemtől, aki az óvodában kapta el, pedig nem volt könnyű. Ugyanis mire kiderült, addigra többször aludtunk együtt.

Mindketten megtettük a szükséges intézkedést és nem lett belőle dráma.

Úgy tűnik a tiéd nem egy régi kapcsolat, először aludtál nála, én kirúgnám a poloskás csávót az biztos!

És nem azért mert poloskás, hanem mert nem mondta el!

2017. szept. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%

#2

Ja, mert az nem lehet, h a srac egyszeruen csak rossz dontest hozott azzal, hogy nem merte elmondani, mert a bizalom; meg minden apro momentum megosztasanak biztonsagerzete nem alakul ki rogton egy friss parkapcsolatban. Ez mar megbocsathatatlan, mi? Szakitani is kell vele. Ne haragudj,...

de igen! Haragudj!

Te egy 1d1ot@ vagy. Ha nem vetted volna eszre az elozo mondat legvegen, akkor hangsulyozom: PONT.

Fogadok, h nem volt meg 10 evnel hosszabb felhotlen parkapcsolatod, miota ezen a bolygon elvezed a letezest.

Beteg p1cs@.

A gyerek nem AIDS-es, te h7Iye.


Kesz....

Egyszeruen bes7@r0k az embereken.

Hogy letezhetnek ilyen sotet entitasok ezen a bolygon?

2017. szept. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3: Figyelj, ha a csávó tudta magáról, hogy poloskás, az gáz és azt jelenti, hogy csak meg akarta döngetni a kérdezőt.

Ha nem tudta magáról, akkor viszont szimplán igénytelen.


Nem túl jó kilátások.

2017. szept. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3

Ha neked az a normális, hogy poloskás ágyba visszük a barátnőnket, akkor te lehetsz a poloskás csávó, azért véded annyira. A szintedet a hozzászólásod minősége is bizonyítja.

Felháborító egy retek vagy!

2017. szept. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!