Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ágyi poloskát hogyan lehet...

Ágyi poloskát hogyan lehet hatékonyan kiirtattni?

Figyelt kérdés
Panellakásról van szó. Már 180 ezer forintunk ráment (alkalmanként 20 ezer Ft), de még mindig vannak. Azt mondták, hogy valószinű egy szomszédos lakásból jönnek fel a csövek mellett. Mit lehet csinálni?

2017. jún. 18. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a forrást kell megszüntetni
2017. jún. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Arzénnal kell bedörzsölni azokat a helyeket, ahol lakoznak.
2017. jún. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jelezni a közös képviselőnek, kérjen rovarírtást.

Ágyat kidobni, mert sajna abba beletelepednek :(

Csövek mellettei réseket, ablak melletti réseket, parketta szegélyeket betömni.

2017. jún. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
állítólag a magas hőmérséklet (50 körüli)megöli őket, lárvástól, mindenestül, szakember biztos tudja
2017. jún. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sulek Péter válasza:
Van egy ismerősünk különleges porszívókat árul ágyi poloska meg atka ellen , többen dícsérték.
2017. jún. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekünk 2 évbe tellett kiirtani..Elég nehéz volt.És sokba került..Mi például azt csináltuk,hogy egy lapot raktunk le, azt bekentük ragasztóval,csalit raktunk rá,és hát nem tudtak kijönni belőle,meghaltak..De nekünk csótány is volt rengeteg
2017. jún. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

sziloplaszttal a csőáttöréseket le lehet zárni.


Ágyat kidobni nem kell, én is ki akartam, de a rovarírtó mondta, hogy nincs értelme, nem csak ott vannak, hanem bárhol elbújhattak, bútorokban, szegőlécek mögött, parketta alatt stb. Ki lehet persze és neki könnyebb lesz a dolga, eggyel kevesebb kezelendő bútor, de a teljes szobát a falakkal együtt nem dobhatod ki. Ha mégis kidobod akkor a sikeres irtásig ne vegyél új ágyat, mert azt is megfertőzik.

2017. júl. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nállam most szüntettük meg kb 2 hónap után. Szörnyű volt... Na de, a lényeg moss ki mindent, nézz be a ruhásszekrényedbe és, ha ott is találsz akkor moss ott is ki mindent (ruhát, meg magát a szekrényt valami egyszeres törlőkendővel. Én domestossal csináltam). Utána szerezz egy vasalót és az ágy MINDEN szegletét gőzöld át (ha nincs gőz funkció a vasalón akkor vizes ruha plussz vasaló). Ha van a falnál oldalszegö akkor azt dobd ki csak alatta porszívózz ki (én befújtam purhabbal a mögötte lévő rést is), ha van a plafonon akkor azt is szedd le, dobd ki. De emellé nem árt egy irtás sem kb 15 Ft de muszáj. A régi könyveket vidd le pincébe mert abba is el tud bújni. Remélem tudtam segíteni. Kérlek írj ha igen.
2017. júl. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!