Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Kártevőktől védett, teljesen...

Kártevőktől védett, teljesen zárt szekrényt keresek dokumentumok és egyebek tartós tároláshoz a pincében. Van ilyen szekrény?

Figyelt kérdés
2017. szept. 26. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok ilyenről. Viszont légmentesen zárható műanyag doboz, és/vagy légmentesen zárható nylon tasak, zacskó ? Ez nem jó ötlet?
2017. szept. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Fém széfeket már egész olcsón be lehet szerezni különböző szerszámboltokból. Már olyan modellt is láttam ami 10k alatt volt. Iratok tárolására szerintem tökéletes. Nem tudom megállítja e a betörőt, de a vason rágcsáló nem jut át.
2017. szept. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Manka68 válasza:
Fémszekrény?
2017. szept. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Kártevőktől védett, teljesen zárt szekrényt keresek dokumentumok és egyebek tartós tároláshoz a pincében. Van ilyen szekrény?"


Pontosan milyen kártevőre gondolsz?

A pincében menyi a páratartalom, be fognak penészedni?

Légmentes legyen?

2017. okt. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Saratov hűtőszekrény páncélból van! Nekem épp van is eladó! Nem lehet c4 sem kirobbantani 100 évig a víz alatt nem ázik meg a tartalma és 30 perc alatt lefagy a 30l fagyálló benne. Azért nem kell mert napi 1700ft maxon üzemelni...
2017. okt. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!