Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Szerintetek beválna a bolhák...

Szerintetek beválna a bolhák ellen az elektromos rovarölő lámpa?

Figyelt kérdés

Pár napja bolhás a macskám, aminek következtében későn vettem észre, hogy átkerült a ruhámra is. Amikor bejöttem a házba, akkor láttam meg, hogy a nadrágomra is került egy, de abban a pillanatban el is ugrott. A területet azonnal lefújtam Protect rovarirtóval, de nem vagyok benne biztos, hogy ez segíteni is fog.

Van itthon rovarirtó lámpám is, de úgy halottam azok csak repülő rovarokra hatásosak. Szerintetek beválna?



#bolha #rovarölő lámpa
2018. jan. 13. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A macskát bolhátlanítsd. A ruhádra, bútorokra pedig leghatásosabb az ecettel való átdörzsölés.
2018. jan. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, ki fogom próbálni! A macska bolhátlanítása pedig már egy ideje elkezdődött, csak az is egy hosszabb procedúra.
2018. jan. 14. 11:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem olyan hosszú az.

Állatorvostól vagy kutyafodrásztól kell kérni ilyen nyakra cseppentős szert.

A bolhairtó nyakörvvel még soha nem sikerült bolhátlanítani se kutyát, se macskát, de ez a csepp egyszeri használattal napok alatt megoldja a problémát.

Utána a macska jártában-keltében összeszedi a bolhák nagyját, ráugrálnak és megdöglenek. Onnantól már a lakás bolhátlanítása is könnyebb.


A lakásra meg nekem a rovarirtó por vált be.

2018. jan. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze.

Csak rá kell venned a bolhákat, hogy átugráljanak.

2018. jan. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A bolhairtást nagyban segíti, ha sűrűfogú fésűvel naponta többször átfésülöd és összenyomod, ami a fésű fogai közé szorul.
2018. febr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!