Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hogy szabaduljak meg a hangyák...

Hogy szabaduljak meg a hangyáktól?

Figyelt kérdés
Tégla társasházban élünk a 4. emeleten. Alapvetően tisztaság van, viszont az utóbbi hónapokban megjelentek társbérlőink a hangyák. Nem tömegesen, de 3-4 mindig mászkál valahol. Házi praktikák nem jöttek be, a méreg szépen fogy,de a hangya nem. A konyhát még még értem, hogy 1-1 morzsára előjönnek, de pl a fürdőszobában nem értem mit keresnek. A réseket is kezelem igaz lapostetűre való permettel, de a hangyócák is szépen pusztulnak tőle. Hogyan lehet ezt a társaságot kiűzni? Lakbért nem fizetnek, sokszor buliznak, ha nem vagyunk, fürdés közben leselkedik, szóval problémás társaság.

2018. máj. 29. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
3-4 nagyon zavaró lehet, teljesen megértelek, szinte minden helyet elfoglalnak. Szerintem szedd össze őket.
2018. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy nem úgy működik, hogy leesil egy morzsa és ők céltudatosan ahhoz a morzsához mennek... mindig bejárnak mindent, és így van esélyük útközben megtalálni a morzsádat....

A mérget meg amit behordanak a házba, általában a kirájnőre és a szaporulatra hat, így a boj maga még hetekig jelen lehet.. ha behordtak minden mérget, kezeld a réseket ahonnan előjöhetnek mászó rovar ölővel.

2018. máj. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nalunk is megjelentek nyaranta. Nekem a RAID segitett. Megszortam azokat a reszeket ahol megjelenktek bent majd kimentem es sikerult lekovetnem hogy merrol jonnek es azn az uton vegig szortam a haz korul. Masnap eltuntek.
2018. jún. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A csalétket eszik rendesen, de nem csappant a számuk. Most Raidet vettem, befújtam mindent, ahol találkoztam velük, remélem beválik a méreg mellett.
2018. jún. 5. 18:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg sok van akkor végy 4 tubus Advion Ant Gel-t az Amazonon (10-15ezer) aztán kenjél össze vele mindent amerre járnak, 1-2 naponta. El fognak tűnni - nálunk is a fürdőszobában laktak. Kicsit bizarr ahogy hordják ki a hulláik darabjait a lyukakon (késleltetett hatású, hogy visszahordják a bolyba), de hát ez van.
2018. jún. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!