Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Embercsapda, kerítés?

Embercsapda, kerítés?

Figyelt kérdés
Kedves szomszédaim szeretik ellopkodni a kerítésem deszkáit, a rendőrség nem csinál semmit. Tudtok olyan hatékony módszereket amivel megállíthatnám a kertem további rongálását? A házőrző sajnos nem jöhet szóba, mert van úgy, hogy hetekig nem vagyok itthon így nem lenne aki etesse.

2018. jún. 25. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Az embercsapdával az a baj, hogy ártatlan is áldozatául eshet, és akkor téged csuknak le. Én felszerelnék egy kamerát, ami rögzíti a lopást. Ezzel a bizonyítékkal már nyugodtan tehetsz feljelentést. Ha ezzel sem foglalkozik a rendőrség, akkor meg lefizetni 3-4 markos legényt, és elbeszélgetni kicsit a szomszéddal, hogy mire számítson legközelebb.
2018. jún. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Így van, kamera. Infrás legyen és rejtve szereld fel valahogy, különben azt is ellopják.
2018. jún. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Jogilag sajnos nem lehet kárt tenni a tolvajban sem. Az előzőek használható tanácsok, küldök nekik zöld lájkot!
2018. jún. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%

Azt tudjuk mire használja el utána?

Ha esetleg barkácsolásra lopja, akkor a felé néző oldalt kend be kátránnyal, máris nem lesz olyan vonzó számára.

Tüzelésre is lenne ötletem, de nem merem leírni, mert leég a háza és lecsuknak téged is, engem is...

2018. jún. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34%
A "balesetnek tűnjön" alapelv nem hülyeség. Mondjuk rohadt nehéz betonoszlopokkal megtámasztani egy-egy deszkát, aztán ha kettéveri valamelyik tetűfészket, akkor nyugodtan kiakadhatsz, hogy hadd támaszd már meg a kerítésedet úgy ahogy akarod meg tudod, ha látod, hogy befele dől. Teljesen mindegy, ki mit mond, még kifele is dőlhet, ha te azt mondod, hogy te úgy látod, hogy befele.
2018. jún. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!