Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mi kaparhat a plafonban?

Mi kaparhat a plafonban?

Figyelt kérdés

Már egy ideje nem hallottam, de ma reggel ismét. Nagyjából egy éve is volt ilyen kaparás, csak hát külföldön tartózkodtam egy fél évet, és most egy hónapja hogy itthon vagyok.

Tudni kell, hogy panelházban lakom, két szobás, a többi helyiségben nem figyelhető meg ez a kaparás. Felettünk nem lakik senki, néha kiadják bérbe a lakást, de nem nagyon van mozgás (úgyanígy alattunk se) ezért gondoltam annó, hogy valami egér de annyira közvetlen a plafon mennyezetéből jön a hang mintha be lenne falazva, és mindig csak egy helyen, így az ágyamból is pont úgy halatszik mintha felettem lenne, és nem tudok nyugton lenni tőle (tartok tőle hogy kivájja magát és rám esik, vagy még ha nem is rám, de ki tudja mi lehet az és eléggé undorodom a rovaroktól)



2018. aug. 23. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy rovar, lehet hogy egér vagy denevér
2018. aug. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Denevér. (Nálunk is volt télen, de most eltűnt.)
2018. aug. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy férkőzhet be egy denevér a panellakások emelet elválasztó beton panel mennyezet közé? és mit lehet tenni ellene? gondoltam ott kiütöm a falat ahol vannak az elválasztások meg a villanyvezeték és megnézem mi lehet ott, de elég nagy munka lenne utánna
2018. aug. 24. 19:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a nappal felmelegedett, s éjjel hűlő falak mozgása okoz ilyen zajokat.
2018. aug. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!