Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Tudnátok ajánlani hatásos...

Tudnátok ajánlani hatásos csótány csapdát? Panelba albérletbe lakom és nagyon elszaporodtak a csótányok

Figyelt kérdés

2018. okt. 26. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Profi irtás.

Utána higiénia, takarítás.

Ha az egész lépcsőházban van, akkor közös képviselő és ő intézze az irtást.

2018. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak a teljes épület irtásával orvosolható!

Közös képviselőnek szólni, ha kell írásban jelezni.

Lakáson belül egyénileg semmire sem mész!

2018. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem csapda, de nekem a Protect Forte bejött, kinyuvasztotta őket.
2018. okt. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
BioStop
2018. okt. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is panelban lakom. Nálunk úgy szokták a csótányt irtani, hogy általában nem szokták. De ha valaki talál akár egyet is, akkor szól a gondnoknak és az végig megy a permetezős emberrel az egész épületen az összes lépcsőházon. Ismerősnél meg fixen félévente jön a csótányirtó. Lehet egyéni megoldásokat is alkalmazni, de lehet hogy akkor a szomszédokkal oda-vissza fertőzitek egymást.
2018. okt. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyéni megoldások csak ideig óráig jók. Közösen kell intézkedni, ha gyökerestől szeretnétek megoldani a problémát.

Nekem egyébként a biokillel vannak nagyon jó tapasztalataim, ha csak a helyi megoldás játszik. Bár hosszútávon a költözés hozott megoldást. Szerencsére nekem is csak albérlet volt a problémás hely.

Megfigyeltem hol látok többet és esetleg hol jöhetnek be. Ott körbefújtam mindent és utána igazából csak döglöttet találtam már, de így is gusztustalan volt az tény.

2018. okt. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Foval csótányirtó gél. 1 hónapig napi 2-3 döglöttel találkoztunk, majd utána végleg eltűntek.
2018. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!