Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » A fecskepoloska megtámadja az...

A fecskepoloska megtámadja az embert? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Az ablakom felett volt egy fecskefészek, mely ma reggelre leesett a párkányomra, majd a földre (5. emeleten lakom). A párkányon illetve a lakásban (az ablak előtt) találtam poloskákat, melyek az ágyi poloskához hasonlítanak, de fecskepoloskákról van szó talán. Ez a rovar ugyanolyan veszélyes mint ágyi testvére, vagy nem kell tőle félni, mert nem szereti az embervért?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2019. jún. 30. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:

A fecskefészek nem szokott magától leesni...

Ha leverted, így jártál.

2019. jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes választ...

Véletlenül sem vertem le, állatbarát vagyok. Tavasztól itt vannak a fecskék, érdekes lenne hogy több hónap után most jutna eszembe leverni, tavaly is itt voltak.

A kérdésemre is válaszolnál esetleg?

2019. jún. 30. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor visszavonom, csak ugye mutatták a tv-ben, hogy sok helyen leverték..

Nálam is van fecskefészek már évek óta, de igen stabilan odaragasztották a sarokba a fecskék.


Ezeket olvasd át:

[link]

2019. júl. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pedig van ilyen. Édesanyám erkélyén két fecskefészek volt az egyiket pár éve szétverte egy harkály. Párszor észrevette a Mama a hangos kopogást és elkergette a harkályt, de egyszer mégis arra ment haza, hogy leesett a fészek.

Talán a harkály is hontalanná vált, és odvas fának nézte a fészket...

2019. júl. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!