Kezdőoldal » Otthon » Kert » Fűkasza védőburkolatának...

Fűkasza védőburkolatának aljából hogyan tudom kipattintani a szürke műanyagot, ami a damilhoz kell?

Figyelt kérdés
Kés van most rajta. Látom rajta a pöcköket, de mintha csak dísznek lennének rajta, nem tudom kipattintani.
2019. aug. 4. 09:40
 1/7 mindentudó99 ***** válasza:
Mi köze a burkolatnak hogy damil vagy kés van rajta? Kép nincs? Azert kerdezem mert pl az enyémnél a burkolathoz nem kell nyúlni. Kés le damilfej fel.
2019. aug. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen műanyag lemez van az enyémen is, ezt akarom leszedni.

2019. aug. 4. 11:47
 3/7 mindentudó99 ***** válasza:
Miért? Azt nem kell leszedni. Hagyd békén. Tedd fel a fejet és használd. A damil a burkolatig ér.
2019. aug. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mindentudó99 ***** válasza:
Azért csak kimentem megnézni az enyémet. Tényleg le lehet venni egy részét. 20 éve megvoltam anélkül hogy ezt tudtam volna. Egyszerűen kipattintható. Nem olyan mint a te képeden. Az is igaz hogy én egyszer ketszer használtam késsel így nem tünt fel hogy az nem kellene. Csak damilt használok.
2019. aug. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert lentebb van a késnél, és beleakad a késbe, és mert ez van előírva, és mert kérdeztem.
2019. aug. 4. 12:07
 6/7 A kérdező kommentje:

Na, azért köszi :)

Látom a hogyan kéne kipattintani, de egyszerűen az a pattintó vastagabbnak tűnik, mint a hézag, amiben benne van. De biztos csak így tűnik, és valahogy csak ki lehet szedni.

2019. aug. 4. 12:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem kell leszedni.Azért van hogy ennél lejjebb ne tedd a kasza fejet .Nem véletlen van ám így .
2019. aug. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!