Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miért nem indul melegen a...

Donyi1988 kérdése:

Miért nem indul melegen a fűkaszám?

Figyelt kérdés
Van egy husqvarna 135R típusú kaszám ami immár 2 éves.az utobbi időben hidegen a szokott módon simán indul, ám leállitást követően már nem tudom elindítani, egészen addig amíg a motor ki nem hül. most lett cserélve benne karburátor, illetve gyújtógyertya is, tehát ezek kilőve. kérem valaki mondja meg mi okozza ezt a hibát.

2019. aug. 4. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Melegen valszeg kissé túl dúsul már a motor benzinnel,és megszívja magát,ergo a gyertya lucskos lesz a benzintől.

Ilyenkor érdeme csutkára kinyitott gázkarral indítózni(rántani),hogy kapjon bőségesen levegőt is,és ekkor betud gyulladni a túldúsult keverékű égőtér.

2019. aug. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi, de ez sem működik, próbáltam így is, már leállítás után 20 másodpercel késöbb sem tudok életet lehelni belé.
2019. aug. 4. 17:35
 3/8 A kérdező kommentje:
de lehetséges, hogy levegőt nem kap eleget?
2019. aug. 4. 17:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Melegen van szikra? Nekem egyszer a Simson csinálta, hogy melegen nem volt gyújtás, de hidegen jól ment. Az kondenzátor hiba volt... de a simsonnak nincs túl sok köze műszakilag a te fűkaszádhoz... a gyujtás is teljesen más.
2019. aug. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2 éves ilyen márkás kaszánál ennyi gond,csodálkozom.

Jó a benzin kerék aránya ?

2019. aug. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Csatlakoznék a 4-eshez. Szintén simson meleg motor leállt. Hidegen ment. Kondi hiba volt. Én is tanácsolnám ilyenkor nézd meg van e szikra ha melegen nincs egyértelmű valami gyújtás hiba.
2019. aug. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, ennek utánajárok!
2019. aug. 4. 18:54
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem megfelelő hőértékű gyertya miatt is!Ha túl alacsony a hőértéke akkor túlmelegszik,nem tud működni!
2019. aug. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!