Kezdőoldal » Otthon » Kert » Műanyag házas benzines fűnyíró...

Műanyag házas benzines fűnyíróról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A régi noname FF elektromos fűnyíronk beadta a derekát múlt héten.


Apa megint elektromosan akar venni de mivel én szoktam nyírni úgy döntöttem csak benzines lehet ami nem ég le két évenként és nem kell a kábelek kel bajlódni..


Minél olcsóbban és fűgyűjtős legyen.


Néztem Alco. márkájú ami nagyon profin néz ki és 80 ezer önjáró csap.kerekek stb. Csak az kétszer ennyi mint az mtd.


Aztán most akciós ez az újabb műanyag házas mtd 40 ért adják.., meg van a másik az acélvázas az meg 55-60ezer.


Általában ezek a váza szokott elrohadni volt már 100 ezres mtd önjárós a kezemben. Mondjuk azzal rengeteget lenyírtam ... két falut gyakorlatilag és a kereke kiszakadt meg a végén a motor jött ki a helyéről...


2019. aug. 24. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:

A jót meg kell fizetni .

Csak fémvázast vennék,de MTD ha aranyból lenne sem kellene .

Ön járót sem vennék,mert a meghajtása bármikor tönkre mehet .Kinai motorral házasitottat is kerüld .

Ha valami akciós,annak oka is van .

Vegyél Vikinget .Van ebből kisebb nagyobb .

2019. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Thorx motor az elég jó az mtd-bél nem?
2019. aug. 24. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!