Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miért tapad a fű a fűnyíróház...

Miért tapad a fű a fűnyíróház belső részére?

Figyelt kérdés
Körbe-körbe a ház szélére illetve tetejére tapad, egy idő után olyan vastagon bevonja, hogy a kés nem tud forogni. Ez miért van? Hogyan lehet megelőzni?
2010. júl. 15. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, igazából nagyon semmit. Maximum száraz legyen a fű, amikor nyírod, ne legyen meglocsolva előtte. Igaz, ahogy vágod úgyis jön nedvesség a fűből, és rátapad. Ezellen sajnos nem lehet mit tenni. Max, ha fűnyírás közben lepuolod a fűnyró házát, száraz ruhával töröld le az ottani nedvességet.
2010. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Le kell kaparni róla. Én minden fűnyírás után lekaparom, és ez bőven elég, ha neked közben is kell, akkor közben is kapard le. Mást nem tehetsz.
2010. júl. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Legalább tudom, hogy ez természetes dolog és nem a fűnyíró hibája :-) Akkor marad a pucoválás :-)
2010. júl. 15. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!