Kezdőoldal » Otthon » Kert » Lehet még fűmagot vetni, vagy...

Lehet még fűmagot vetni, vagy már hideg van hozzá? A talaj még nem kemény.

Figyelt kérdés
2019. nov. 2. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerencse kérdése. Nagyon enyhe tél is előfordulhat, valamelyik évben karácsony előtt még kénytelen voltam lenyírni a füvet, januárban meg kapáltam egy kicsit, mert annyira nőtt a tyúkhúr. De a valószínűbb az, hogy már nem tud megerősödni, és foltosra fagy a gyeped.

Én a helyedben már csak a gyomirtózást végezném el idén.

2019. nov. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gugu Gabor ***** válasza:
Szerintem hideg van hozzá, nem a vetéshez a magnak ill a fűnek.
2019. nov. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már ne. Ha ki is kellne, kéne pár nyírás, hogy erősödjön, ami pedig már semmiképpen sem fér bele.
2019. nov. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az idén már nem ajánlom, kár a fűmagért. Ha majd tavasszal veted el, jövőre még nagyon jó fűszőnyeget növeszthetsz magadnak.
2019. nov. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi
2019. nov. 2. 22:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Arra ügyelj, hogy a fűmag egy év alatt elveszti a csírázólépességet. Ha idei a mag, jövőre még eredménnyel vethető.
2019. nov. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1. És ez a tél valóban elég enyhe is volt. Az én füvem még nőtt is a tél folyamán. Már most azon gondolkodom ne nyírjam le, persze óvatosan magasra állított fűnyíróval.
2020. márc. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!