Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van itt olyan aki csíráztatott...

Van itt olyan aki csíráztatott avokádót, citrom vagy narancsmadot? Tehát ilyen exotikus gyümölcsöt

Figyelt kérdés
:-)
2010. júl. 18. 08:48
 1/9 anonim ***** válasza:
egzotikus gyümölcsöt igen: mandarint, citromot. A citrom már magasabb nálam.
2010. júl. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kb. milyen magas a citrom és a mandarin fád?

Nekem is van, de még csemete, nehezn csírázott ki :)

2010. júl. 18. 10:50
 3/9 anonim válasza:
Az avocado magba beleszursz 3 fogpiszkalot a mag also felebe kb 1 cm magassagban olyan haromszoget alkotsz vele ami arra szolgal, hogy a mag egyenesen alljon.Az avocadot egy kis lapos edenybe helyezed vizet ontesz a tanyerba es 1 honapra ra jonnek a gyokerek, majd a levelek...
2010. júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Köszi a választ, de tudom hogy kell :) van avokádó facsemetém, fél méteres

Egyébként az avokádó magot egészen máshogy csíráztattam ki.A legelős magot hagymonyáos módon, egy kis tálba vattűt tettem bele és vizet öntöttem rá. 3 hónap kelett mire kicsírázott és utánna a földbe ültettem.

A másik magmot már nem csíráztattam, hanem egyenes a földbe ültettem, de úgy is viszonylag hamar kicsírázott.

2010. júl. 18. 13:40
 5/9 anonim válasza:

Én datolyát és mandarint ültettem virágcserépbe.

A datolya még mindig megvan, a mandarinok sajnos a csírázás után elrohadtak.

2010. júl. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, de a narancsot, citromot később oltani kell. Mind ezeken felül, még van pomelóm, guavám /most bimbós/,és licsim. Én nem cicóztam sz avokádóval,simán földbe ültettem.
2010. júl. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok, a mandarinom fél méteres (szerintem ez ilyen bokros lesz), a citromom 190 cm körül van.


Usolsó: a vitromot hogy kell oltani? És nekem kell-e már? Úgy 6 éves.

2010. júl. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én még nem oltottam, de ez talán segít:

[link]

2010. júl. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én avokádót és citromot ültettem, mindkettő kikelt, és szépen fejlődik. Én az avokádót rögtön földbe ültettem.

Kedves utolsó, szerintem mást illesztettél be, mert itt egy recept van :)

2013. márc. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!