Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ismeritek a mélymulcsos...

Ismeritek a mélymulcsos kertművelési módszert? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Megnéztem több videót a neten és nekem elég jónak tűnik, úgyhogy jövőre bele is vágok. Unom már kapálni, ásni, locsolni a kertet (600 nm-es a veteményes, plusz gyümölcsfák is vannak és egy kis erdő, szóval nagy...). Rengeteg időt vesz el és pénzben is sokat költök az "egészséges" zöldségekre. Ha sikerülne megvalósítani ezt a módszert, az nagyban megkönnyítené az életem.

[link]

[link]

[link]



2019. nov. 22. 16:16
 1/1 anonim válasza:
Én ismerem, és tervezem használni. Sajnos saját tapasztalatom még nincsen, de ismerek olyat, akinek van, és működik. Nekem csak az a fura, hogy az egész annyira logikusnak és természetesnek tűnik, mégis alig használja valaki. No majd meglátjuk idén! :)
2020. jan. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!