Kezdőoldal » Otthon » Kert » Nem szabványméretű hintaágyra...

Nem szabványméretű hintaágyra lehet kapni párnát, vagy mindenhol max 170 cm-es van?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a konkrét választ nem tudom, de mi pl. leszabattunk 6 cm vastag habszivacsot és az ikeában vett méteráruból (nagyon jó minőségű és vagány, szép mintákkal van) megvarrtam rá a csini huzatot, a végén egy nagy cippzárral, így le is tudom húzni és kimosni. A méteráru boltban vettem az oldalvarrásra olyan sodrott zsinórt (vagy mi a neve) is és szépen kézzel ráöltöttem. Igazán nem nagy ördöngősség, az egész elkészült egy délután (1 nagy ülőpárna, 1 nagy háttámla, tetőhuzat, 2 díszpárnahuzat), a köv. szabad délutánomon pedig elkészítettem a kerti székekre is az ugyanolyan párnahuzatot ill. az asztalra egy terítőt is. Mindenki a csodájára jár, hogy milyen szép. :=) Ha te nem tudsz varrni, anyu, nagyi, barátnő, stb. biztosan szívesen segít.
2010. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Intersparban a 2 méteresre való párna és "fedél" 8000 Ft.
2010. júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. :)
2010. júl. 21. 08:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen fedél?
2013. ápr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!