Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ici-pici konyhakertem van,...

Ici-pici konyhakertem van, szeretném bőviteni. Van, egy használaton kivüli beton aknatető, kb 1.5 négyzetméter. Hogyan tudnám ezt hasznositani?

Figyelt kérdés
Az aknát ideiglenesen megszüntetjük, csak a tetejét hasznositanánk.

#aknatető
2020. febr. 15. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy ilyen méretű magaságyás?
2020. febr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi van az aknatető mellett?

Úgy értve, hogy ha a konyhakerted közepén van, akkor most ezen tudsz járni a növények közt. Ha erre teszel egy magaságyat, vagy vödröket földdel, akkor meg az ici-pici konyhakerted egy részéből út lesz, amin körbejárod az aknatetőt.

2020. febr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az aknatető körbejárható, körülötte egyrészt a kicsi konyhakertem van, hátul tujasor, és továbbá egy köves bejárati út van.ÉN is gondolkodtam nagy méretü müa.dobozaim vannak, azok feltöltésében.Vagy egyszerüen kavicsokkal körbe keritem és tele teszem földdel.Nem tudom melyik lenne a praktikus,főleg a növények szempontjából.Ha tudtok segitsetek.KŐSZŐNŐM.
2020. febr. 16. 11:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Mennyit süt oda a nap?

Locsolni tudsz?

2020. febr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na és az mit jelent, hogy ideiglenesen megszüntetitek az aknát? Mi van benne? Miért nem lehet felszedni a betont? Mert ha kell még valamikor, akkor nem érdemes földet hordani rá. Akár be is szakadhat a föld súlya alatt. Fél méter vastag termőföld ekkora felületen, az másfél tonna körül van.
2020. febr. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!