Kezdőoldal » Otthon » Kert » Leandert kitettetek már az...

Leandert kitettetek már az udvarra?

Figyelt kérdés
2020. febr. 17. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. febr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én sem még, pedig igazából télen is kint hagyom mínusz 5 fokig,edzettek, akkor ilyenkor tavasszal mit óvatoskodom!? Talán inkább nem volt még eszemben, vagy várható még nagyobb fagy? Te kitetted? Lehet ki kéne...
2020. febr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Tényleg, nem rossz ötlet, ha van valami védett hely, és napi szinten figyeli az ember az előrejelzéseket.

Én még nemigen tettem ki soha ilyen korán, de az Időkép hozzám már nem mond -3-nál hidegebbet erre a télre, a kocsilejáróban meg, két irányból védve, ennél vagy 2 fokkal több szokott lenni.

Az előrejelzések persze annyira nem megbízhatóak, néhány fok is gondot okozhat egy olyan növénynél, ami tizen-fokban volt eddig. Egy hét múlva meglátom, addigra elmúlnak állítólag a mínuszok itt nálunk. Az akklimatizálódás után meg jöhet pár fok mínusz, az se baj, még nem hajtanak.

2020. febr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én már kitettem több mint 2 hete, azóta nem is volt nálunk mínusz (igaz bírja is a - pár fokot).

Egy védett, napos, fal melletti helyen vannak, jól néznek ki.

2020. febr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
2.vagyok. Én azóta gondolkodom rajta mióta olvastam a kérdésed. Már be volt tervezve, hogy holnap kipakolom. De aztán ahogy nézem az előrejelzéseket, van ahol mínusz 4-et ír szombat éjszakára és nappalra is szelet. Így szerintem inkább vasárnap délelőtt,az esőre pakolok ki és utána már nem lesz itt mínusz,ha hihetünk az előrejelzéseknek. Azért kicsit tartok a márciustól... Leanderekkel együtt a futó muskátlikat is ki fogom tenni, azok még érzékenyebbek. Nem írtál, hogy Te ki merted már tenni?
2020. febr. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!