Kezdőoldal » Otthon » Kert » Vénusz légycsapója gondozása?

Vénusz légycsapója gondozása?

Figyelt kérdés

Nyílván utána néztem a tartásának, az ilyen alap dolgokat hogy milyen föld kell, milyen víz, nem szabad külön etetni stb..

De akik tartjanak ilyen növényt, tapasztalatok alapján tudnátok tanácsokat adni, hogy mire érdemes még odadigyelni? Meg hogy szobában is lehet-e tartani, ha igen akkor mire figyeljek.



2020. márc. 18. 11:45
 1/1 anonim válasza:

Nekem az ablakba van 1 (fűtés felett), nagyon jól bírja azt a helyet viszont annyit nőtt, hogy már át kell ültetnem

Én szoktam neki adni legyeket max 2öt ilyen 3-4 hetente, vízzel kb 2-2,5 hetente öntözöm, tápoldatot egyáltalán nem adok neki (nem is szabad), néha amikor látom hogy sárgul egy csapója akkor azt levágom és szépen fejlődnek ki az újabb hajtások

2021. ápr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!