Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen fajta növény? (Fotók...

Milyen fajta növény? (Fotók mellékelve.)

Figyelt kérdés

Több szögből lett fotózva.

(Nem a pitypanglevélre gondolok. Az csak belelóg a képbe itt-ott.)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2020. máj. 19. 15:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Parlagfűnek tűnik.

Lángszórót neki. :D

2020. máj. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
NEM parlagfü! valószínüleg fekete üröm
2020. máj. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
A második vagyok, véletlen elküldtem: sült húsokhoz finom füszer frissen is meg szárítva is.
2020. máj. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Minden válasz érdekel, viszont megjegyzem, hogy nekem meg fekete ürömnek tűnik. Ki melyiket véli, várok szívesen további válaszokat. Minden értelmes, kulturált választ felpontozok. Az előzőre csak azért nem nyomok értékelést (se jót, se rosszat), mert a lángszórós hozzátoldást nem találom viccesnek, hogy úgy mondjam.
2020. máj. 19. 16:28
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem is viccből írtam. A fekete üröm se sokkal különb.


Üdv, egy allergiás / az első válaszoló :)

2020. máj. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ó, mire kiposztoltam a kommentem, már meg is erősített valaki engem a fekete üröm vonatkozásában. Jöhet még tipp! Ha valaki szerint mégse ez, az is érdekel, csak ha lehet, aki tudja, légyszi támassza alá körülírással, hogy miért azt sejti, amit! (Levél alakja, száma, stb)
2020. máj. 19. 16:29
 7/15 A kérdező kommentje:
(2 és 3 -ra ment a zöld pipa.)
2020. máj. 19. 16:30
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

1-es/5-ös: az, hogy TE allergiás vagy, még nem ok arra, hogy a kérdezö kiírtsa ezt, ez nem parlagfü, hanem fekete üröm, ami kifejezetten jó ízü füszer.

A te "privát" allergiád neked biztos rossz, de azért kiírtani növényeket, mert "valaki" allergiás rá, nem indok - ugyanis ilyen alapon gyakorlatilag mindent, föleg az illatos vagy füszerként használt növényeket ki kellene írtani!

TE próbáld meg elkerülni, de ne várd el, hogy emiatt növényeket pusztítsanak el.

Az parlagfü egész más téma, az kifejezetten problémás növény.


Kérdezö, itt meg tudod nézni, amit tudni kell/lehet róla:

[link]

2020. máj. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

#8

Szerencsére az allergia nm privát probléma, a parlagfüvet például már kötelező irtani, nem csak egy opció úgyhogy nem igazán értem a hozzáállásod. Remélhetőleg hamarosan a fekete üröm is felkerül a listára. :)

De mindegy is, annyi lett volna a lényeg, hogy nem viccből írtam, amit. Lepontozni persze szabad, csak nem szeretném ha félreértés lenne.

További szép napot mindenkinek. :)

2020. máj. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi. Jöhet még válasz. Egyébként ki pontozza le az ürmös választ annyira?? Ha én nem pontoznám fel, akkor most sajnos ő nullázva volna... Nem értem, miért csinálják ezt az emberek. Én itt a kérdésnél senkit nem pontoztam le.

(Akkor volna normális a lepontozás, ha haszontalan egy válasz, vagy kifejezetten troll jellegű, kötözködő stb volna.)

2020. máj. 19. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!