Kezdőoldal » Otthon » Kert » Létezik használható kerti...

Létezik használható kerti slag tartozék (gyorscsatlakozó, pisztoly...)?

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani kerti slaghoz olyan gyoscsatlakozót és pisztolyt, amit nem dob le a legkisebb víznyomás is 2 perc után?

Már minden kategóriát kipróbáltam. A legdrágábbat is fémből, de pár perc után mindből kijön a slag. A pisztolyokról nem is beszélve. A legtöbb új korában ereszt az illesztéskenél.


Legalább egy kocsimosást, vagy öntözést bírjon ki egyben, mert nagyon elegem van, hogy mindig rommá ázok és két percenként el kell zárni a csapot és újra felszerelvényezni a tömlőt.



2020. máj. 26. 22:37
 1/6 Beviz Elek ***** válasza:

Szerintem veled van a baj.

Volt hogy a nagyon aljaminőségű nekem is szétjött, de nem jellemző.


Hozelock, Verve, Gardena, ezeket vegyed, jó minőségűek.

2020. máj. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Velem is van baj, kétségkívül, de annak nincs hatása a kerti slagra :)


A jobbak közül a Gardena szerepelt le legelőször. Eleinte csak azt vettem :(


A másik kettőt viszont kipróbálom. Köszi :)

2020. máj. 27. 08:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Én mindenféle olcsó piacos meg teszkós kínai vackokat használok, vagy 6 féle gyártmány van, de még nem volt példa rá, hogy egyszer is lejött volna a slagról a csatlakozó.

Tehát vagy veled van a baj (nem jól szereled össze, nem húzod meg eléggé), vagy a slag olyan bóvli vékony falú, hogy nem tudják megfogni a csatlakozó körmei.

Hálózati nyomás dobja le, vagy valami nagy böhöm szivattyú?

2020. máj. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hálózati nyomás, ami abban a faluban nevetségesen kicsi. A slag eredeti Gardena. Az a standard zöld színű, szövet erősítéssel. Időnként le is szoktam vágni belőle pár centit, de akkor is kijön belőle :( Kajak rá szoktam húzni a hollandit. Lehet, hogy egyébként a slag lesz a ludas, mert végül is azt sosem cseréltem a szettben.
2020. máj. 27. 17:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Ott nem a szerelékkel lesz a baj. A slag nem valami kikönnyitett vékonfalú vacak?
2020. máj. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tré a slag. Gardena. Komplett szettben volt dobbal, pisztollyal, egy toldóval és két visszacsapószelepes csatlakozóval. Lehet, hogy elöregedett a slag? Új korában én nem használtam, arról nincs infóm, hogy régen is lelökte e a nyomás.
2020. máj. 28. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!