Kezdőoldal » Otthon » Kert » Muskátli levelei majdnem...

Muskátli levelei majdnem fekete színűek lehetnek 2 hét alatt az általános virágföldtől?

Figyelt kérdés
Nem volt muskátli földem. Büdöskét is ebbe ültettem, és annak a levelei is nagyon sötétek lettek, és nem zöldek.

2020. máj. 31. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom elképzelni, hogy milyen az a majdnem fekete. Jó lenne egy fotó, ami nagyjából színhelyes. Talán valami tápanyagprobléma lehet.

Amiatt nem lehet, hogy nem muskátliföld. Attól viszont igen, ha valami olcsó, vacak föld. Vagy ha valami tápoldatot tettél rá, vagy rossz minőségű komposztot kevertél bele, vagy ilyesmi.

2020. jún. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Általános virágföld, semmit sem tettem bele. Egész sötét lilásbarna a színe a leveleknek. Sajnos fotót nem tudok feltenni.
2020. jún. 1. 23:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!