Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen motoros háti permetezőt...

Milyen motoros háti permetezőt érdemes venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagy fák permetezésére szeretnék venni egy motoros háti permetezőt. Egy tescos daewoo permetezővel már befürödtem és szerencsére visszakaptam az árát. Néztem több típust és márkát de bevallom az Agrimotor, Hecht és Kasei gépektől nem estem hanyatt de ettől függetlenül bárkinek akinek van tapasztalata ezekkel a gépekkel szívesen meghallgatom

2020. jún. 17. 21:02
 1/2 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Cifarelli nagyon jó. Már vagy 20 éve meg van. Bivaj erős. De nem olcsó.
2020. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A kínaiak közt olyan nagy különbség nincs. Az Agrimotor, Hecht viszonylag használható. (De a Hyundai is, elvileg. Mi baja volt?)

Viszont ezek kisebb magasságig bírják, mint a komolyabb, drágább gépek. Ami már tényleg jobb fajta, az 150 E körül van. Nézd meg adatokat, pl. légszállítást, meg a megadott távolságokat, mert a nem kínai márkák több kivitelben gyártanak.

Nekem Oleo-Mac van már lassan 20 éve, ami jó, de ez a márka is ugyanúgy elmegy Kína felé, mint a legtöbb, és az új gyártmányai már nem olyanok. A gyári pótalkatrészekről is látni, hogy már nem olyan minőségűek. Azt hiszem, a Cifarelliről is ilyesmit olvastam. De azért ilyesmit nézegethetsz a Jófogáson, az alighasználtak közt ki lehet fogni jókat féláron. (De figyelni kell, mert gyakran azokat árulják drágán, amiket már nem érdemes javíttatni.)

2020. jún. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!