Kezdőoldal » Otthon » Kert » Locsolhatom? Locsolhatom...

Locsolhatom? Locsolhatom emberi fogyasztasra gyartott kalcium tablettaval a paradicsomot?

Figyelt kérdés

#növénytermesztés #kalcium #konyhakert #paradicsom, paprika, uborka
2020. jún. 20. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Baja nem lesz, de értelmetlenül drága megoldás.

Szaküzletben vegyél inkább tápsót vagy oldatot, nagyságrendekkel olcsóbb.

2020. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Magyaroszági keményvíz mellett mi értelme volna ennek a mutatványnak?
2020. jún. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, csak par to paradicsomom van, amit magam neveltem magrol, marciusi inditassal. Ahol en elek (USA keleti part) meg karanten van, de a gyonyoruen termo paradicsomjaim kalciumot kivannak. Van is itthon ilyen tabletta, de nem mertem hasznalni tapasztaltabb termelo biztatasa nelkul.koszonom.
2020. jún. 21. 00:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor szoktam kálciumot adni a paradicsomank, ha megjelent rajta a kalciumhiány tünete. Én szépiacsontot (valódit) szoktam porrá törni és beszórni vele a föld felszínét. Öntözéskor szép lassan oldódik. Ezen felül tejjel szoktam még megönteni és lepermetezni a leveleit. Pár nap alatt helyre szokott jönni.
2020. jún. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tojás külső héja, a belső hártyától megpucolva, szárazon porrá törve tökéletes, bármelyik kálciumhiányos helyen. Olyannyira, hogy emberi fogyasztásra , kalciumforrásként is kiváló megoldás, pont ugyanazt tudja, mint a kereskedelemben kapható kálciumtabletta.

Beteg ismerősömnél az asztalon, sótartóban, mindennapos használatra rendszeresítve és működik.

Olvasgass: sok cikket találsz, aminek talán a gyógyszergyárak nem örülnek, viszont évszázadok megfigyelése alapján jól működő megoldások.

[link]


[link] ......stb

2020. jún. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!