Kezdőoldal » Otthon » Kert » Flinke fűkasza milyen?

Flinke fűkasza milyen?

Figyelt kérdés
Egy 500 négyzetméteres dombos telket kellene nyírnom kb hetente. Flinke kaszát rendeltem, lehet nem kellett volna, csak kiváncsi vagyok az 5.2 lóerőből mennyit tudhat egy ilyen noname fűkasza. 2-3 lóerőt tudhat?
2020. jún. 22. 18:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom nem ez az évszázad üzlete, de erre a telekre nem akartam több százezres kaszát venni.
2020. jún. 22. 18:13
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában megrendelés, vagy vásárlás előtt érdemesebb érdeklődni , szétnézni.Majd ha megkapod kipróbálod, ha nem tetszik , visszaadod, persze ha van elállási lehetőség. Én gépet , szerszámot , ha neten is rendelek előtte megnézem élőben, vagy szakemberek véleményét kikérem.
2020. jún. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Flinkénél vannak jobb minőségű kínaiak is, mindegy. A 14 napos elállási idő fennáll internetes vásárlás esetén, indoklás nélkül visszaküldheted, ha nem jó. Utána meg ott van az 1 év garancia. Persze, mindez csak hivatalos kereskedőtől vásárolva.

2-3 LE-t szoktak tudni ezek. Nem működnek az idők végezetéig, de ameddig mennek, addig jól adják. Kell hozzájuk egy rendesebb damil, amit nem vernek szét azonnal.

2020. jún. 23. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Nekem is új van. Mielőtt beindítod: minden csavart meg kell húzni. Gyertyahézagot 0,6-ra állítsd. A porlasztón szinte semmit nem kellett állítani. Az alapjáratot annyira kell majd vissza venni, hogy a röpsúlyos kuplung ne forgassa a vágófejet. Fontos: a szöghajtást nyomd tele szöghajtás zsírral!Olcsó, de ha gondozod, akkor lehet használni.
2020. júl. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szöghajtásban sok zsír szokott lenni eleve, és ez keni a hajtószár alsó bordáit is, szóval a szöghajtást zsírozni ráérsz 1-2 év múlva is. Viszont a hajtószár felső végéről a motor hője elpárologtatja a zsír híg összetevőit, ez megy tönkre jellemzően ezeknél a kínaiaknál, a hajtószár meg a bordás hüvely. Ezt évente kétszer meg kell zsírozni még akkor is, ha nem sokat használod.
2020. aug. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!