Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi lehet a baja a fűnyírómnak?

Mi lehet a baja a fűnyírómnak?

Figyelt kérdés
Attól tartok elkopott a henger,kicsi már a kompresszió de nem vagyok benne biztos.Brigs&stratton motor 2003-as évjárat.A pontos típusát nem tudom.Friss olaj van benne,új gyertya és új légszűrőbetét beolajozva.Kissé nehezen indul,kb.8-10 rántásra és olyan gyenge hangja van.Régebben 3-ra mindíg be szokott indulni.Kb. 20 perc munka után elkezd fulladni és füstöl,nem lehet vele folytatni a munkát.Elkophatott valóban a motorja,vagy más egyéb dologtól is produkálhatja ezt a jelenséget?

2020. jún. 30. 11:57
 1/4 mindentudó99 ***** válasza:
Igen ez úgy tűnik kikopott. Utana kell nézni érdemes e fúratni vagy perselyezni. Mennyibe kerül mennyi garanciát adnak rák. Ha ilyen 10 rántasra indul füstöl akkor nagy esély a kopásra. 17 éves gép lassan lejár az ideje. Nàlunk kb ugyan ez a márka 18-20 évet bír aztàn annyi.
2020. jún. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha valaki rákeres erre a problémára akkor gondoltam nem árt ha leírom hogy mégsem kopott el a fűnyíró motorja!Csak a karburátor membránját és tömítését kellett kicserélni ami 650 ft.Mos úgy működik mint új korában.Elsőre indul,jól pörög,egyenletesen jár és erős a motor!
2020. júl. 6. 14:49
 3/4 mindentudó99 ***** válasza:
Akkor olcsón megúsztad. A henger kikopottságnak is ezek a tünetei.
2020. júl. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
https://www.youtube.com/watch?v=4NSPaIy-URE Pontosan ugyanezt csinálta a gépem és pontosan ugyanilyen a motorja és a karburátorja.Nagy szerencse hogy ráakadtam erre a videóra!
2020. júl. 6. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!