Kezdőoldal » Otthon » Kert » Budán a Clark Ádám tér virágág...

Budán a Clark Ádám tér virágágyásának középén nyíló, hosszú szárakon álló kék színű virágot nyíló növénynek mi a neve?

Figyelt kérdés
Kék színű virág.

#magas #feltűnés #Vékony szárú
2020. júl. 1. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Linket szerválj egy képhez, plz.
2020. júl. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok, a kocsi ablakából láttam, vezetés közben.
2020. júl. 2. 20:57
 3/6 anonim ***** válasza:
De neten keress képet, úgy gondoltam. Neked fontos, te keresd már meg, ne mástól várd!
2020. júl. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha neten megtalálnám: ‐ akkor ott már a neve is adott. Azért kértem segítséget mert nem járok Budán, viszont aki esetleg igen az tudna válaszolni.
2020. júl. 6. 21:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor harmadszor: a Clark Ádám térről linkelj egy képet, amin látszik a virág!
2020. júl. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Arról nehéz lesz most már bármilyen képet készíteni mivel nincs ott semmilyen virág. Karácsony szétbarmolta és leaszfaltozta az egészet. Érdekességképpen a Clark Ádám téri virágyást 1949-ben hozták létre, vagyis túlélte a Rákosi-rendszert, az 56-os forradalmat de Karácsonyt már nem.


Ha eddig még nem láttad volna Kérdező, most így néz ki most a Clark Ádám tér:


[link]

2021. jún. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!