Kezdőoldal » Otthon » Kert » Egy darab harmatfüvem van,2...

Egy darab harmatfüvem van,2 vénusz légycsapója együtt egy terráriumban,mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Le van konyulva,feketedik pár levél,nincsenek rajta cseppek,víz mindig van alatta,amiótátol megvan nem csináltam vele semmit,nem ültettem át,úgy van ahogy kaptam,kb 1hónapja kaphattam,Fény van neki elégmást nemtudok,mi baja lehet?

2020. júl. 15. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudni, hogy mit ronthattál el, vagy egyáltalán elrontottál e valamit, lehet, hogy a levélhullása természetes folyamat.

De itt teljesen érthetően és nagyon pontosan le van írva minden, az etetésétől a kártevőkig, vagy a pusztulásának a főbb okaiig:

[link]

2020. júl. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

...vagy itt van a másiknak a leírása, gondozása, nem tudom neked melyik fajta van:

[link]

2020. júl. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sima Harmatfű,köszi utánna nézek
2020. júl. 15. 12:25
 4/5 A kérdező kommentje:
Az első az a vénusz légycsapója,azzal nincsen semmi baj,rosszul fogalmaztam meg,bocsi.A harmatfűvel van a gond,amit küldtél linket azt már én is olvastam de sajnos nem jutottam előbre,hisz nem tápoldatozom.Az meg hogy túl kemény lenne az öntöző víz,nem hinném mert akkor a többinek
2020. júl. 15. 12:28
 5/5 A kérdező kommentje:
-is baja lenne.Lehet hogy csak öregebbek már mert nemrég került be a terráriumba,gondolkozok egy átültetésen hátha az segíteni fog
2020. júl. 15. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!