Kezdőoldal » Otthon » Kert » Örököltem egy 2000 négyzetméte...

Örököltem egy 2000 négyzetméteres telket, mit ültessek rajta ?

Figyelt kérdés
Régen szőlészet volt, de ki lett szedve nem bírja már nagyapám csinálni. Szeretnék magamnak pálinkát főzetni, és én szeretnék oda egy gyümölcsöst. Miből lehet a legfinomabbat készíteni? És lehetőleg legtöbbet? Tegyük fel eladásra szeretnék majd csinálni, akkor egy ekkora területen mennyit lehet készíteni? Köszönöm a segítséget
2020. szept. 18. 17:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
79%

Olyat ami meg nincs, annyira telitett a piac, hogy ujdonsag kell.

Ha komolyan gondolod ilyen iranyu vallalkozas alapitasat, kerd ki szakertok tanacsait es vegezz piackutatast, keszits uzleti tervet.

Ja es a megfelelo marketing hatteret se hagyd ki, foleg social media vonalon.

2020. szept. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy nagyon komoly dolgot lehetne csinálni 2ezer négyzetméteren, szóval amolyan hobbi. De egyelőre azt szeretném megtudni, miből lehet a legjobbat megcsinálni és hogy minél több készüljön.
2020. szept. 18. 17:41
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt jól gondold meg, mert a nulláról ez nagyon hosszú távú projekt lesz. Nem jövőre lesz ebből pálinka...
2020. szept. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Kender
2020. szept. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Gondolom hosszú idő. De más ötletem nincsen arra, hogy mit kezdjek a földdel.


Ha van tipp, jöhet

2020. szept. 18. 17:52
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Közmű van?

Lakott területtől nagyon kiesik?

2020. szept. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Egy falu szélén van, pincesor. Van hozzá pince is ugye. Most még eperben vagy málnában is gondolkodom. Az gondolom gyorsabban nő, mint egy almafa mondjuk.
2020. szept. 18. 17:56
 8/33 anonim ***** válasza:

Krumpli esetleg?

Elszórod, előre le lehet kezelni olyan cuccal, amitől nem gazosodik. "Csak" fel kell tölteni, locsolni, kiszedni. Nektek is jó, eladni is lehet, és még vodkát is tudsz készíteni.

2020. szept. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Az se rossz. Egy ekkora területen mennyi vodkát lehet készíteni ha burgonyával ültetem be?
2020. szept. 18. 18:04
 10/33 anonim ***** válasza:
45%

Hát ez azért erősen függ attól, hogy milyen lesz a termés, de kb 3-400 kg-al számolhatsz. Ha minden oké, akkor kb. 35-50 liter vodka, ha minden patent.

(persze sacc/kb.)


Függ a termőtalaj minőségétől is, előre ezt csak szaki tudná megsaccolni.

2020. szept. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!