Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kicseréljem a két cserép...

Kicseréljem a két cserép muskátlit? Amelyiket jobban éri a nap, azt most hűvösebbre tehetem?

Figyelt kérdés
Van két cserepes muskátli az erkélyen,az egyiket jobban éri a nap,sárgásabb is a levele.Ha kicserélem a másikkal,helyrejön?Vagy megszokták ezt,ne piszkáljam őket???
2010. aug. 10. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Sárga levél a túlöntözésre is utalhat.
2010. aug. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát én tapasztalatból mondom :)

Régóta vannak muskátlijaim és teleltetem is őket:)

És tapasztalataim szerintem a túl napos helyet nem szeretik inkább a délelőtti órákba érje a nap viszont a délutáni napsütést kerüld :)

Nekem tűző napon voltak eleinte és sárgult a levelei és sehova nem fejlődöttek. De áttetem őket ablakpárkányba ahol csak a délelőtti napfény éri és egyből megindultak nőni új hajtásokat hoztak és a levelei is renbe jöttek

2010. aug. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!