Kezdőoldal » Otthon » Kert » A pálma elszáradó leveleit le...

A pálma elszáradó leveleit le szabad vágni már akkor, amikor még nem száradt el az egész levél?

Figyelt kérdés

Ha száradni kezd egy levele, az lassú, de feltűnő. Jó lenne az ilyet azonnal levágni róla, de lehet, hogy ekkor még nem szabad.


Idén télen nagyon sok levelét ledobja, eddig nem csinált ilyet. A ti pálmáitoknál ilyesmi nem figyelhető meg mostanában?



2021. jan. 16. 14:34
 1/3 anonim válasza:
Az enyem 2éve volt igy,levágtam szépen kinot majd tavaly megin elszáradt es levágtam ismét,azota se nőt ki😔olyan csúnya lett szegeny
2021. jan. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vágd le az elszáradó levelet, nem lesz semmi baja tőle. Némi kis tápanyagot esetleg tudna belőle visszaszívni a növény, de ha rendesen tápoldatozod, akkor még ennek sincs jelentősége.

1:

Szerintem volt egyvalami konkrét baja, ami miatt elszáradtak a levelei, és ugyanezen baj miatt nem is hajt. Mondjuk, túlöntözted, túltápoztad, vagy nem tápoztad, stb.

2021. jan. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. jan. 18. 17:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!