Kezdőoldal » Otthon » Kert » Fűnyírásért mennyi pénzt...

Fűnyírásért mennyi pénzt lehet elkérni, óradíjban és területnagyságban szokták-e?

Figyelt kérdés
2021. jan. 27. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Nekem 400 négyszögölet, ami nagyjából 1500 m2, ebből a ház 100m2, tehát 1400 m2-t, 10ezerért nyírnak. A benzint is ő veszi, nem az én gondom. (Pest megye)

Óradíjat felejtsd el, ilyesmiért senki nem fizet óradíjat.

2021. jan. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

1-es vagyok

És ugyanez az ár Fejér megyében is ekkora területre, anyáméknál.

2021. jan. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Én 15 ft/m2-ért nyírom a füvet, számlát adok.

Ha sík egyenes a terület és tudom használni a fűnyíró ridert akkor jóval olcsóbb.

Ha nagyobb terület akkor is olcsóbb.

2021. jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

#3

Akkor te nyilván nem magánszemélyekre vagy berendezkedve, mert a 70 éves Bözsi néni nem fog 20-30 ezret kifizetni a hátsó kertje nyírásáért, a számlával meg amúgy sem tud mit kezdeni.

2021. jan. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Heves megyéről, Tisza-tó környéke tudok árat, Poroszló, Kisköre, Sarud, Abádszalók. Ott is ekkora területre az 1-es ára az elfogadott, kivéve, ha a tulaj adja a benzint, akkor 8eFt.
2021. jan. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%

#4 a számla nem is azért kell, hogy kezdjen vele bármit is egy magányszemély. A boltban a kiló kenyérről is kap nyugtát, azzal se hiszem hogy túl sokat kezd bárki is.

Mellesleg az ilyen 70 éves Bözsi nénik nem jó példa, mivel ők abszolút nincsenek tisztában az árakkal.

Leragadtak valahol a szocializmus napszámos bérezésnél, ahol 4 sörért meg egy doboz cigiért és némi apróért maszekolgattak ezt-azt az emberek.

Egyébként nem tudom honnan jött ez a 30 ezer, ha a #3 15 forintos árával számoljuk akkor az minimum 2000 m². Azt meg mindennek nevezném csak nem egy kis hátsókertnek.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, nálunk Fejér-Pest megye határa, 10-25ft/m² áron dolgoznak. Nyilván a terepviszonyok határozzák meg az árakat.

2021. jan. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Én nagyon régen maszekba az átlag nyaralóknak amik 1000nm-esek voltak 5 ezerért nyírtam, ma szerintem 10 lenne mivel pont duplája lett azóta a minimálbér is hogy legyen mihez hasonlítani. Szóval az a 15Ft/nm nem elszállt ár egyáltalán.
2021. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!