Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi lehet a hiba a láncfűrészem...

4everkrisz kérdése:

Mi lehet a hiba a láncfűrészemnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vásároltam egy Kraft típusú 52ccm-es láncfűrészt, a bejáratás után az első köb méterig jó volt, utána ezeket a hibákat produkálja: nagy fordulaton fullad, alapjáratról nehezen indul, DE nem mindig akár indítás után akár fél köbméter után, leállítás után, utána pedig mintha mi se történt volna jó,,, ritkán szokott "pukkani" a kipufogónál mintha kimaradt volna a gyújtás. Karbulátort szétszedtem nem találtam semmilyen hibát. Lehet gyertya produkálna ilyeneket?


2021. febr. 19. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Százezer baja lehet:

Karburátor elallitodott / eltomodott

Falsch levegőt szív

...

..

.

2021. febr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van olyan hogy minden leállítás után elálítódik? Dugulás nincsen át néztem többször is. Fals levegő egy 1 hetes fűrésznél?
2021. febr. 19. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
A legnagyobb hibája a márkája.
2021. febr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szinte biztos,a gyertya vagy a gyertya pipa. Jó felé gondolkodtál,durrani csak a kimaradt gyújtás miatt tud.Ilyenkor képes arra ,hogy ki nyomja a szimeringet.Mivel az olajpumpa félig fogja ezért fél oldalasan tolja ki és hol megy hol nem rendesen.Lendkerék oldalit meg egy lemez tartja a helyén ami igen puha anyagból van pont arra elég,hogy félig tartsa bent ... Szóval ha durrant a rossz gyertya vagy pipa miatt szinte biztos szimeringet is cserélhetsz! Jó barkácsolást és sok sikert!!!
2021. febr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!