Kezdőoldal » Otthon » Kert » Lehet e mangónak citrus...

Loki007 kérdése:

Lehet e mangónak citrus tápoldatot adni ?

Figyelt kérdés
Van egy másfél hónapos mangó csemetém.Tudom a mangó nem a citrusok közé tartozik. Neten sokat kerestem de nem találtam olyan leírást ami konkrétan kitért volna rá. Viszont valaki adott már neki, elviselte ? Esetleg tudnátok írni tápoldatot vagy valami keveréket amivel segíthetem az egészségét ?

2021. ápr. 23. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, de hosszú távon nem tudom, mert más az összetétel. Egyelőre használd, de biztos van más növényed is, azokra se árt olyan általános vagy levéldísznövényekre való tápoldat, ami jobb a mangónak. (Bár hosszú távon lehet, hogy nem kell tervezni, mert a mangó tönkremegy gyorsan lakásban.)
2021. ápr. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

06:54

Igen van egy marék citromom és mandarinom nekik vettem a citrus tápoldatot. És igen sajnos én is olvastam a mangóról ezt azt de szeretek kísérletezni különböző egzotikus gyümölcsökkel. Akkor majd megpróbálom nem heti szinten de egyszer egyszer adni neki köszi a választ !:)

2021. ápr. 24. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!