Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mennyire normális, hogy már...

Mennyire normális, hogy már hetek óta ugyanakkorák a koktélparadicsomaim?

Figyelt kérdés

Nem nőnek, nem vastagodik a száruk, egyedül annyi változás történt, hogy a bal oldalinak nőtt egy pici levele, de az se nagyon szeretne megnőni.

[link]


2021. máj. 29. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Nőnie kellene mint a bolondgomba. Kevés a fény szerintem.
2021. máj. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fény és meleg kell nekik, de nagyon nem normális.
2021. máj. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kiteszem őket az erkélyre, ott kaphatják a legtöbb fényt.
2021. máj. 29. 13:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem inkább a kukába helyezd. Most már jó esetben is talán augusztus vége felé lesz rajta valami. Ha lesz. Lehet, hogy a talajjal van a hiba. Hiába voltak hidegebb idők, de közben azért voltak melegebbek is. Jobban jársz, ha a piacon veszel két poharasat, nálunk 150 körül adják.

Majd jövőre fogj bele újra, március végén.

2021. máj. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű már nem lesz belőle semmi. Szeptemberben lesz rajta paradicsom de az már ízetlen fanyar lesz hiába lesz piros. Ha most kiülteted szabadföldbe ahol sok nap éri akkor van esélyed.
2021. máj. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ha az élet is úgy akarja, tovább nevelem őket, kíváncsi vagyok, hogy később hogy fognak kinézni, aztán maximum nem eszek belőlük :)


Március végén kezdtem különben bele, csak sajnos nem élték túl a növények, aztán újra ültetgettem.


Szabadföldbe nincs módon ültetni őket, csak erkélyre, cserépbe.

2021. máj. 30. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!