Kezdőoldal » Otthon » Kert » 60x18x11 cm-es műanyag balkonl...

60x18x11 cm-es műanyag balkonládában mi lesz a kínai uborkákkal?

Figyelt kérdés

A vetőmag tasakján azt írják, hogy az uborka 30+ centire megnő.

Egy ládába kettőt ültettem, de azt sejtem, hogy nem lesz nekik elég.

A kérdésem, hogy ha nincs több helye, akkor mi történik?


2021. máj. 29. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szúrj bele egy-egy karót és futtasd fel rá
2021. máj. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:
Disszidàlnak nyugatra.
2021. máj. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Senyvednek. Ha sikerül életben tartani őket, akkor kicsi méretnél virágozni fognak, jó esetben termést is kötnek. De mivel nem lesz elég levél, ami felnevelje őket, ezért kicsik, görbék, keserűek lesznek.

Különben ha rendesen öntözöd naponta (majd később), és kéthetente tápoldatozod, akkor 1 tőnek szerintem még elég is lenne a föld. Szóval, ha beindulnak, akkor a kisebbet hajítsd ki, többre mész eggyel, mint kettővel.

2021. máj. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1: Működhet, de maga az uborka nyilván a föld alatt fog nevelkedni, ahol nem túl sok a hely.


#2: Ha ezt megtennéd helyettük, annak biztosan sokan örülnének, még ha ez furán is hangzik :)


#3: Köszönöm az értékes hozzászólást. Figyelni fogok az öntözésre (jelenleg inkább kétnaponta kapnak vizet), illetve akkor lassan tápoldattal is megkínálom őket.

2021. máj. 29. 22:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!