Kezdőoldal » Otthon » Kert » Nikecellhez vett ragasztó árt...

Nikecellhez vett ragasztó árt a növényeknek?

Figyelt kérdés

Néhány zsák szigetelés ragasztó, illetve szintén néhány zsák gyorsbeton kimaradt a felújítás után. Sajnos, úgy alakult, h víz érte, megkötött.

Vajon ezeket a betonkemény "téglákat" betehetem a sziklakertbe, mint szikla, esetleg csináljátok belőle magaságyást? Nem árt a növényeknek?

Köszönöm.



2021. jún. 15. 11:13
 1/3 Pekka ***** válasza:
63%
A beton OK, a ragasztó veszélyes hulladéknak minősül, környezetre ártalmas, élővízbe, talajba nem kerülhet. Bár, ha sziklát formázol belőle és megkötött, akkor már nincs annyira környezetkárosító hatása szerintem.
2021. jún. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán beteheted a sziklakertbe. hasonló anyagú mint a csemperagasztó, és abból csinálnak akváriumokba hátteret is.
2021. jún. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
nem káros a ragasztó. Gyakorlatilag víz, cellulóz, szilikát, cement és perlit egyvelege. Egyik eleme sem káros a környezetre.
2021. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!