Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit tegyek a vénusz légycsapój...

Mit tegyek a vénusz légycsapójával, ha szinte minden levelén kis megfeketedések vannak, és a csapók belseje vörös színű?

Figyelt kérdés

Ma került hozzám a növény, és ilyen állapotban volt. Azt olvastam, hogy ha csapvízzel locsolják, akkor attól megfeketedik, és elszáradhat. Hogyan akadályozható ez meg?

Plusz, azt is tudom, hogy a csapók belseje azért vörös, mert a növény éhes. De azzal gondolom nem kell semmit sem csinálnom, mert majd vadászik magának. De javítsatok ki ha tévedek.


Előre is köszönöm a segítséget!



2021. jún. 18. 13:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom a csapvíz-e a baja, de ha az, akkor forrald fel (és aztán persze hűtsd le) a vizet amivel locsolod.

Nem, nem kell etetni, teljesen jól megvan akkor is ha nem kap el semmit hónapokig.

2021. jún. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!