Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ha reggel 8kor lepermeteztem...

Ha reggel 8kor lepermeteztem a leanderem,mert tetves volt,estére átslagolhatom?

Figyelt kérdés
2021. jún. 23. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szert fújtál rá?
2021. jún. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne slagold át.
2021. jún. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom,a férjem hozta,a papírját nem láttam mert már a bekevert cuccot adta a kezembe egy ablaktisztítós flakonban. De ha nem slagolom át,hogy fognak a sárga tetűfélék eltűnni róla?
2021. jún. 23. 12:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni mi az, mert vannak olyan szerek amik miatt 2-3 napig jobb ha nem éri víz a növényt tehát ne mosd le, ne essen rá az eső stb... Van olyan szer ami pár órán belül hat és akkor már érheti eső, vagy lelocsolhatod. Ha késleltetett hatású szert kaptál akkor érdemes pár napot várni ezzel.
2021. jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jaaaa értem.

Akkor ha hazaér megkérdezem.

Köszönöm.

2021. jún. 23. 13:54
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A felszívódó szerek (mármint amik a növényben szívódnak fel) általában 2 óra után már bent vannak a növényben, a tetveknek meg jó étvágyat. Tehát ez lemosható általában.


A kontakt szerek addig hatnak, amíg érintkeznek a tetűvel (pl. a permetezés után kikelőkkel), ezeket ha lemosod, akkor már nem fog hatni. A legtöbbet persze azok kapják, amikre a permetszer közvetlenül hullik.

2021. jún. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!