Kezdőoldal » Otthon » Kert » Bonsainak tápoldatort 2-3...

Bonsainak tápoldatort 2-3 hónapra előre be lehet higítani, vagy csak akkor higítsam, ha használom is?

Figyelt kérdés
Keveset "iszik", és egyszerűbb lenne, ha rögtön 1-2 literre felhigítanám, hogy ne pár decinként kelljen mérni.

2021. jún. 30. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Pont a te tápoldatodat nem tudom, de vegyi anyagokat nem szerencsés sokkal a felhasználás előtt felhígítani csapvízzel, mert a klór reakcióba léphet valamivel.

Nem kell azt olyan gyakran tápoldatozni, akkor meg mondjuk egy gyógyszertárban vett 20 Ft-os fecskendővel egy másodperc.

2021. júl. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Földtől függ hogy milyen gyakran kell tápozni, én nyáron hetente szoktam egyszerre többet higítani és elöntözöm szépen. De higítás után ne várj vele sokat ha bolti tápszert használsz.
2021. júl. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!