Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen fa lehet? Messziről...

Milyen fa lehet? Messziről fotóztam, zoom-olom, de nem túl jól kivehető.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Nem mondok tippet, inkább a szakértőkre bízom. A termésére zoom-oltam, valamint távolról készült verziót is láthattok, egyetlen fotó, különböző zoom fázisban.



2021. júl. 9. 01:41
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
100%
Így elsőre kerti diónak nézem.
2021. júl. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is.
2021. júl. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egyébként véletlen elárultam a tippemet is, aki észrevette. ;) Szóval én is diót sejtek. Valaki még esetleg? :)
2021. júl. 10. 21:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan dió. De érdekes, hogy van aki ezt nem ismeri fel vagy, hogy nem tudja milyen fa.
2021. júl. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Én pl. városi gyerek vagyok, kiskoromban jobban érdekelt a süteménysütés, mint a botanika, ezért diót először bejgliben láttam, aztán héjasat, amit előbb meg kellett törni, csak aztán lehetett ledarálni - és csak jóval utána tudtam meg, hogy mielőtt a konyhába kerül, a fán még ilyen zöld. :)
2021. júl. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eléggé életlen, de azért a zöld diótermés kivehető.

Jobban tájékozódhat valaki, ha távolról a teljes fát (törzset lombját, tehát az alakját), közeli képen a virágját, termését, kérgét láthatja. Akkor nem téved.

2021. júl. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!