Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kéne vennem egy benzines...

Kéne vennem egy benzines láncfűrészt, márkát szeretnék, komoly garanciával, de azért nem szeretnék százezreket sem rákölteni, mivel havonta max 1-2órás használatra kellne, hol kezdődik a márka, és hol ér véget a gagyi?

Figyelt kérdés

2021. szept. 6. 19:38
1 2
 1/13 qkker1 ***** válasza:
24%
Parkside akkus 3 év garival pont elég, amire neked kell.
2021. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az akkumlátorok nemigazán díjazzák ha használattlanul állnak, benzines kell.
2021. szept. 6. 20:10
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Nekem a legkisebb Makita benzines van. Jó kis gép, nekem pont megfelel. 3 éve hajtom.
2021. szept. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

A legolcsóbb kínai is megteszi.

Olcsó hozzá az alkatrész.

Ha törődsz vele, meghálálja.

Nekem kínai van, 52 cm3-s, fighter nevű. Úgy néz ki, mint egy Stihl. Idén ősszel lesz 3 éves. Eddig lánc, vezető és szimmering csere volt. Persze ezek is kínaiak. Havonta 1-2 órát, őszi, téli időszakban heti 3-4 órát használom. 3-40 centis ágakat, fákat darabolok. Akác, mogyoró, bodza, japán akác, bálvány, kőris.

2021. szept. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2 éve bolt rgy fighterem, tavaly egy kraftech, idénre elegem van a kínai szarokból.
2021. szept. 6. 21:57
 6/13 mindentudó99 ***** válasza:
67%
A márkás legkisebb gépek lényege hogy tényleg arra használd amire való. Ha havi 1-2 órára kell akkor vagy akár többre akkor tökéltes. Lényeg hogy ne akarjon éves tüzelőt összevágni vele az ember mert arra kevés hiába márkás. Makita is jó. Én speciel az utóbbi időben benzines gépből a Mcculloch márkát vásárolom. Erős masszív gépek. Nincs gond velük.
2021. szept. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
0%
Hogyha eleged van a kinai szarokbol es nem csak otthon mokolgatni akarsz, akkor vegyel a nagymarkaktol egy kissebb gepet es meglatod azzal 10x jobban megleszel elegedve, mint egy kinaival ami 3x "erosebb" 2 percig, aztan mokolgathataz ujra, jobb, ha nem kispenzbol probalod megoldani, mert hamar rakoltod az alkatreszre egy komolyabb gep arat
2021. szept. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Tizenöt éve vettem egy Partner 352-es gépet, ez még az amerikai gyártású (legalábbis made in USA van ráírva de úgy hallottam hogy olasz Electrolux szereli össze.) Manapság Mcculloch néven szinte ugyanaz. Nem nagy gép és hihetetlen miket vágtam ki és daraboltam már fel vele. Egy benzinsapka tömítőgyűrűn kívül semmihez sem nyúltam. Tettem fel egy nagyobb lapot lánccal és jelenleg derékba vágok, döntök vele most is például egy félméteres diót. Szóval én inkább ezt ajánlom mint valami kamu gépet.
2021. szept. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%

Apám 30 éve vett egy Stihl 064-et pár hete ment tönkre, élete során 400-500m3 fát legalább összevágott minden gond nélkül.



Na ez az amit kraftech, Hecht és hasonló hulladékok fűrésznek nem nevezetők, soha a büdös életben nem fognak tudni.



Stihl régebbi ms170,180, ms 260, ms 361 na ezek bitang jó láncfűrészek. És csak egyszer kell megvenni őket és használni 10-20-30 éven át.



itt egy kedvenc videóm:


parkside asszem 50cm3 fölötti vs stihl ms251 45,6cm3 mégis fele annyi idő alatt elvágja ugyanazt.


https://www.youtube.com/watch?v=-KeAxa26fZs&t=448s

2021. dec. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%
Parside gépen életlen lánc volt,a gép nyél gázon pörgött azon nem múlott.Kb ennyit és a kedvenc videód. Ha veszel egy Ms 170-180 ast pont az van ráírva mint a Parside gépen-Made in China. Egy 064-esnek úgy 8000m3 útán illik szétesni nem 400-500 után. Az én 461-esemben 2500m3 van kb mint az új még..
2021. dec. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!